Neohodnotené

Samoopalovací roztok AirTan

AirTan samoopaľovací roztok určený na aplikáciu nástrekom na telo i tvár. Ak máte veľmi svetlú pokožku, alebo ak chcete len rozžiariť svoj prirodzený tón pleti, použite Light tanning. Pokiaľ chcete docieliť sýteho tmavohnedého odtieňa, použite Dark tanning.

Odtieň nástreku
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Vypredané - tovar na ceste, dodanie do 2-4 týždňov Vypredané - tovar na ceste, dodanie do 2-4 týždňov Na objednávku Na objednávku Vypredané - tovar na ceste, dodanie do 2-4 týždňov Vypredané - tovar na ceste, dodanie do 2-4 týždňov Na objednávku Vypredané Zvoľte variant
Kód: 221/SVE 221/SVE2 221/SVE3 221/SVE4 221/TMA 221/TMA2 221/TMA3 221/TMA4 Zvoľte variant
Značka: Dinair
€39,99 €50,99 €91,99 €179,99 €39,99 €50,99 €91,99 €179,99 od €39,99

AirTan ™ opálenie vydrží 7-10 dní. Poskytuje bezpečnú, zdravú a cenovo dostupnú alternatívu namiesto opaľovania sa na slnku, a dlhodobému vystavovaniu sa UV žiareniu, ktoré môže spôsobiť vrásky, rakovinu kože a ďalšie zdravotné problémy.

 

AirTan ™ je vhodný pre aplikáciu na telo a tvár. Odporúčanie: so sprchou musíte počkať najmenej 5 hod.po nástreku.

 

Môžete si vybrať odtieň výsledného opálenia - buď len prirodzené (Light), alebo výrazné (Dark). Ak máte veľmi svetlú kožu, alebo len chcete rozžiariť svoj prirodzený tón pleti, použite Light tanning. Pokiaľ chcete docieliť sýteho tmavohnedého odtieňa, zvoľte Dark tanning.

 

Je bez zápachu, zasychá pri dopade na kožu a nelepí sa. Upozornenie: v prípade, že ste tehotná, v prvom trimestri sa užívania vyhnite.

 

AirTan ™ je špeciálne vyvinutý pre postrek aplikovaný pri veľmi nízkom tlaku. Pri nízkom tlaku vzniká jemné a pravidelné nanesenie farby takmer bez prestrekov mimo nanášanú oblasť = žiadne plytvanie produktom. Aplikácia systému AirTan ™ je presná a čistá, môže byť vykonávaná v kúpeľni, v spálni, alebo aj v kozmetickom salóne.

 

ZLOŽENIE: De-ionizovaná voda * DHA • Erythrulose (extrahovaný z malín, reaguje s aminokyselinami v keratínových proteínoch na vonkajšej vrstve kože (stratum corneum) a zaisťuje zhnednutie kože • emblica (alebo Amla, antioxidant, pôsobí protizápalovo) * Allantoin (lieči, ukľudňuje , anti-podráždenie) * D-panthenol (vitamín: hydratuje, pôsobí protizápalovo a upokojuje pleť) * glycerín (hydratuje, antioxidant)

 

Späť do obchodu