PRÍPRAVA PLETI

Dinair airbrush make-up je na báze vody, preto ako podklad vždy používajte hydratačné krémy. V prípade mastného podkladu (ktorý na pleti vytvorí nepriepustný "film") sa nastriekané pigmenty airbrush make-upu nemusia na pleti uchytiť a budú tzv. kĺzať. Skráti sa tak jedna z jeho hlavných predností, a to jeho 18 hodinová výdrž v HD kvalite. Ako podklad môžete ideálne použiť niektorý z Dinair pomocníkov:

 

Podkladovú bázu • Zmatňujúcu emulziu • Vyhladzujúce očné sérum • Hydratačnú starostlivosť Moist and Dewy • Dinair korektor

 

Ideálne pod airbrush make-up použite Dinair Podkladovú bázu. V prípade, že máte mastnú a zmiešanú pleť - použite na T-zónu Dinair Zmatňujúcu emulziu. V prípade, že máte suchú pleť, aplikáciu zakončite rozstrekom 1-2 kvapiek Dinair Hydratačnej starostlivosti Moist and Dewy. Ten dodá pleti prirodzený lesk a žiaru spoločne s potrebnou hydratáciou, ktorú si zachová po celý deň. Dinair korektory je ideálne použiť na pleť pod očami ešte pred nástrekom airbrush make-upu. Airbrush make-up totiž neobsahuje žiadne tuky, rovnako ako jemná a tenká koža v tejto oblasti, preto je vhodné ju pred nástrekom zľahka zhydratovať. Odporúčame v oblasti okolo očí tiež použiť Dinair Vyhladzujúce očné sérum.

 

Cena

2180
12180

Značky

Zobrazených položiek: 5
Jojoba
€21,99

Omladzujúci hydratačný jojobový olej k revitalizácii pokožky na tele po aplikácii samoopaľovacieho nástreku AirTan. Nanáša sa airbrush nástrekom.

Kód: 251
Moist dewy
€22,99

Inovatívna hydratačná starostlivosť pre suchú pleť. Nanáša sa airbrush nástrekom.

Kód: 239
Perfect skin
€79,99

Podkladová báza Perfect Skin Line-Diffusing Emulsion pod airbrush make-up pre zamatovo hebkú pleť. Minimalizuje póry a vrásky.

Kód: 242
Shine free solution
€64,99

Balzam vhodný pre mastnú pokožku. Absorbuje prebytočný maz pleti a efektívne obmedzuje lesk t-zóny (čelo, nos, brada).

Kód: 245
Concealers alabaster
Výpredaj
€27,99 –15 %
€23,79

Jemný korektor na báze vody. Aplikujte na jemnú kožtičku pod očami.

Kód: 284/ALA2
5 položiek celkom
Späť do obchodu