Očné tiene

Túžite po očných tieňoch, ktoré nezostávajú v očných záhyboch, sú odolné proti oteru, sú rýchlo aplikovateľné a vydržia bez chýb až 18 hodín? Na rozdiel od klasických očných tieňov vo forme paliet, airbrush očné tiene vďaka nástrekovej aplikácii neprášia, a líčenie očí sa tak zaobíde bez nežiaduceho zašpinenia v oblasti pod očami. Farby sú v prirodzene jemných a aj výrazných odtieňoch. Môžete si vybrať z rady Glamour, Shimmer alebo Opalescent. Všetky farby a rady sú možné vzájomne miešať a docieliť ďalšieho nového odtieňa. Môžete aplikovať samostatne, alebo pre vytvorenie dramatickejšieho vzhľadu kombinujte matný očný tieň s trblietavým.

Glamour - sú prirodzene, až plne krycie matné farby so zamatovým povrchom, ktoré budú dokonale ladiť s akýmkoľvek outfitom.

Shimmer - sú jemne, až stredne krycie farby s ľahkým leskom, ktoré majú to správne množstvo jemného lesku, tak aby nechali vyniknúť akúkoľvek farbu oka.

Opalescent - sú stredne, až plne krycie bohato pigmentované perlové farby v krásnych, doslova dúhovo vibrujúcich, trblietavých odtieňoch. Od dennej elegancie až po nočný, lákavo sebavedomý look.

VLASTNOSTI: dlhotrvajúci (18 hodín) • oteru odolné • na báze vody • bez silikónov, parabénov, tukov a parfumov • nekomedogénny (neupchávajú póry) • hypoalergénne • Cruelty free a vegan

Cena

2329
12329

Značky

Zobrazených položiek: 3
Dinair Glamour stiny
€23,99

Matné airbrush očné tiene v prirodzene jemných aj výrazných odtieňoch.

Kód: 1187/BRI
Dinair Opalescent stiny
€28,99

Airbrush farby pre očné tiene v krásnych dúhových odtieňoch majú jemné perlové trblietanie a ponúka širokú škálu odtieňov.

Kód: 1193/24
Dinair Shimmer stiny
€24,99

Airbrush očné tiene s jemným leskom ponúkajú prirodzené jemné i výrazné odtiene. 

Kód: 1190/BAR
3 položiek celkom
Späť do obchodu