Prečo Dinair?

Dinair zmení váš pohľad na make-up. Je to kľúč k tajomstvu dokonalej pleti. Celebrity a modelky používajú Dinair Airbrush make-up, lebo jednoducho nevyzerá ako make-up!

 

Dinair-benefity

 

 
Ako to funguje?

Make-up sa na pleť nanáša pomocou airbrush pištole, ako ultra ľahká hmla, ktorá jemne pokrýva pleť. Zakrýva všetky nedokonalosti so zachovaním jej prirodzeného efektu, a vytvára mladší, bezchybný vzhľad v HD kvalite. Make-up ihneď zaschne a zanecháva súvislú, dokonale nalíčenú pleť. Vďaka konštrukcii Dinair airbrush pištole je možné veľmi citlivo ovládať množstvo make-upu a vzduchu. Jednoduchým pohybom prsta na ovládacej páčke možno dosiahnuť vytvorenie veľmi jemných liniek, aj zakrytie veľkých plôch, ktoré sa pokrývajú rovnomerne rozstrekovaným make-upom. Umelecká technika airbrush je známa už niekoľko rokov. Táto metóda nanášania make-upu je novšia a stáva sa čoraz populárnejšia. Bola až donedávna veľkým tajomstvom vo svete profesionálnych vizážistov a maskérov.

 

 airbrushing

 

Vedeli ste?... že Dinair používa Česká televízia? Ako airbrush make-up vyzerá, môžete teda každý deň vidieť na svojich TV obrazovkách. A to na moderátoroch Spravodajstva, Počasia, Športu, a tiež vo všetkých ďalších reláciách ČT (napr. Sama doma, Otázky Václava Moravca a všetkých ostatných ...). Bez tejto značky sa nezaobišla ani rada súčasných českých seriálov (Modrý kód, Ohnivé kurča, Ulica a pod.), Reklám, filmov a koprodukčných veľkofilmov (napr. Márie Terézie ...) i obľúbených televíznych súťaží (napr. StarDance, SuperStar atď.).

 

Kvalita?

... preverená! Všetky Dinair airbrush make-upy vyhovujú prísnym európskym normám. Spokojnosť našich klientov je pre nás na prvom mieste, a preto sme nechali všetky Dinair airbrush farby starostlivo testovať v laboratóriách Štátneho zdravotného ústavu v Prahe. Máme k dispozícii oficiálne protokoly o zhodnotení bezpečnosti výrobkov na zdravie človeka a ocenenia o zdravotnej nezávadnosti všetkých Dinair airbrush make-upov. Všetky ponúkané Dinair airbrush farby sme tiež nechali zaregistrovať v Európskom portáli „Notifikácia kozmetických prípravkov“(CPNP) Európskej komisie podľa všetkých platných regulí. Naša spoločnosť Dinair Central Europe, Ltd. je výhradným distribútorom zn. Dinair pre český a slovenský trh a všetky produkty sú importované priamo od výrobcu Dinair Airbrush Makeup Systems, Inc. v USA.

 

 Dinair-benefity1

 

 

 


Poradenstvo a preškolenie

Radi a ochotne vám s aplikáciou make-upu bezplatne poradíme po telefóne alebo cez Skype, prípadne osobne v našej prevádzke Košice. Taktiež ponúkame možnosť profesionálneho zaškolenia: môžete využiť naše certifikované kurzy v Dinair Academy, ale aj individuálny termín školenia.

 

Servis 

Ponúkame možnosť profesionálneho čistenia vašej Dinair airbrush pištole aj opätovného zoradenia za cenu 20 €. Zavolajte nám na telefón +421 905 984 105, aby sme sa dohovorili na termíne, alebo rovno zašlite na našu adresu Prevádzka Dinair: MIMI Hair & Make Up Studio, Severné nábrežie 45, 040 01 Košice a my sa už o Váš airbrush postaráme.

 

 

O značke Dinair

Značka Dinair® bola založená Dinou Ousley, americkou profesionálnou vizážistkou a kozmetičkou. Vyvinula unikátnu metódu nanášania make-upu pomocou airbrush technológie a rozpútala doslova revolúciu v kozmetickom priemysle a celom odbore vizážistiky. Viac ako 30 rokov sa Dinair ®Airbrush make-up používa v kozmetických salónoch, profesionálnymi vizážistami a maskérmi po celom svete. Dinair® je popredným inovátorom airbrush make-up systémov.

 

 

Dina Ousley

Príbeh zakladateľky Diny začal už v 80. rokoch v USA, kedy sa rozhodla vytvoriť dokonalý make-up, ktorý by nebol viditeľný voľným okom a ani objektívmi fotoaparátov a kamier vo všetkých svetelných podmienkach. Tradičný make-up to neumožňuje. Výnimočný výsledok zaručí len výnimočná metóda. A to je Dinin airbrush make-up, za ktorý získala na medzinárodnej make-up súťaži v USA v roku 1989 prvé miesto. A tak Dinair® začal svoju púť vo filmoch a v televízii, časom sa dostal do kozmetických a SPA salónov, neskôr aj do domáceho používania po celom svete. To, čo bolo na obrazovke veľkým tajomstvom, je dnes jednou z popredných inovatívnych aplikácií make-upu na svete. Už viac ako 30 rokov je Dinair® TOP voľbou popredných filmových umelcov, kozmetických a svadobných salónov, aj každodenného líčenia mnoho žien.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie