Prečo Dinair?

Dinair zmení váš pohľad na make-up. Je to kľúč k tajomstvu dokonalej pleti. Celebrity a modelky používajú Dinair Airbrush make-up, lebo jednoducho nevyzerá ako make-up!

 

Dinair-benefity

 

 
Ako to funguje?

Make-up sa na pleť nanáša pomocou airbrush pištole, ako ultra ľahká hmla, ktorá jemne pokrýva pleť. Zakrýva všetky nedokonalosti so zachovaním jej prirodzeného efektu, a vytvára mladší, bezchybný vzhľad v HD kvalite. Make-up ihneď zaschne a zanecháva súvislú, dokonale nalíčenú pleť. Vďaka konštrukcii Dinair airbrush pištole je možné veľmi citlivo ovládať množstvo make-upu a vzduchu. Jednoduchým pohybom prsta na ovládacej páčke možno dosiahnuť vytvorenie veľmi jemných liniek, aj zakrytie veľkých plôch, ktoré sa pokrývajú rovnomerne rozstrekovaným make-upom. Umelecká technika airbrush je známa už niekoľko rokov. Táto metóda nanášania make-upu je novšia a stáva sa čoraz populárnejšia. Bola až donedávna veľkým tajomstvom vo svete profesionálnych vizážistov a maskérov.

 

 airbrushing

 

Vedeli ste?... že Dinair používa Česká televízia? Ako airbrush make-up vyzerá, môžete teda každý deň vidieť na svojich TV obrazovkách. A to na moderátoroch Spravodajstva, Počasia, Športu, a tiež vo všetkých ďalších reláciách ČT (napr. Sama doma, Otázky Václava Moravca a všetkých ostatných ...). Bez tejto značky sa nezaobišla ani rada súčasných českých seriálov (Modrý kód, Ohnivé kurča, Ulica a pod.), Reklám, filmov a koprodukčných veľkofilmov (napr. Márie Terézie ...) i obľúbených televíznych súťaží (napr. StarDance, SuperStar atď.).

 

Kvalita?

... preverená! Všetky Dinair airbrush make-upy vyhovujú prísnym európskym normám. Spokojnosť našich klientov je pre nás na prvom mieste, a preto sme nechali všetky Dinair airbrush farby starostlivo testovať v laboratóriách Štátneho zdravotného ústavu v Prahe. Máme k dispozícii oficiálne protokoly o zhodnotení bezpečnosti výrobkov na zdravie človeka a ocenenia o zdravotnej nezávadnosti všetkých Dinair airbrush make-upov. Všetky ponúkané Dinair airbrush farby sme tiež nechali zaregistrovať v Európskom portáli „Notifikácia kozmetických prípravkov“(CPNP) Európskej komisie podľa všetkých platných regulí. Naša spoločnosť Dinair Central Europe, Ltd. je výhradným distribútorom zn. Dinair pre český a slovenský trh a všetky produkty sú importované priamo od výrobcu Dinair Airbrush Makeup Systems, Inc. v USA.

 

 Dinair-benefity1

 

 

 


Poradenstvo a preškolenie

Radi a ochotne vám s aplikáciou make-upu bezplatne poradíme po telefóne alebo cez Skype, prípadne osobne v našej prevádzke Košice. Taktiež ponúkame možnosť profesionálneho zaškolenia: môžete využiť naše certifikované kurzy v Dinair Academy, ale aj individuálny termín školenia.

 

Servis 

Ponúkame možnosť profesionálneho čistenia vašej Dinair airbrush pištole aj opätovného zoradenia za cenu 20 €. Zavolajte nám na telefón +421 905 984 105, aby sme sa dohovorili na termíne, alebo rovno zašlite na našu adresu Prevádzka Dinair: MIMI Hair & Make Up Studio, Severné nábrežie 45, 040 01 Košice a my sa už o Váš airbrush postaráme.

 

 

O značke Dinair

Značka Dinair® bola založená Dinou Ousley, americkou profesionálnou vizážistkou a kozmetičkou. Vyvinula unikátnu metódu nanášania make-upu pomocou airbrush technológie a rozpútala doslova revolúciu v kozmetickom priemysle a celom odbore vizážistiky. Viac ako 30 rokov sa Dinair ®Airbrush make-up používa v kozmetických salónoch, profesionálnymi vizážistami a maskérmi po celom svete. Dinair® je popredným inovátorom airbrush make-up systémov.

 

 

Dina Ousley

Príbeh zakladateľky Diny začal už v 80. rokoch v USA, kedy sa rozhodla vytvoriť dokonalý make-up, ktorý by nebol viditeľný voľným okom a ani objektívmi fotoaparátov a kamier vo všetkých svetelných podmienkach. Tradičný make-up to neumožňuje. Výnimočný výsledok zaručí len výnimočná metóda. A to je Dinin airbrush make-up, za ktorý získala na medzinárodnej make-up súťaži v USA v roku 1989 prvé miesto. A tak Dinair® začal svoju púť vo filmoch a v televízii, časom sa dostal do kozmetických a SPA salónov, neskôr aj do domáceho používania po celom svete. To, čo bolo na obrazovke veľkým tajomstvom, je dnes jednou z popredných inovatívnych aplikácií make-upu na svete. Už viac ako 30 rokov je Dinair® TOP voľbou popredných filmových umelcov, kozmetických a svadobných salónov, aj každodenného líčenia mnoho žien.

 

Späť do obchodu