Doprava a platba

 

SPÔSOB DOPRAVY 

UPS KURIÉR

 

Doprava, u ktorého UPS garantuje expresnú prepravu s doručením priamo do rúk na Vami zvolenú adresu už nasledujúci pracovný deň po podaní zásielky. UPS Vás bude priebežne informovať o doručovaní balíka prostredníctvom e-mailu alebo SMS. Štandardná čas doručenia je od 8:00 do 18:00 hod. V deň dodania Vás následne bude kontaktovať vodič UPS, za účelom dohody presného času doručenia.

  • cena poštovného po Slovenskej republike je 5 EUR
  • pri nákupe nad 350 EUR je doprava do SR úplne ZADARMO! (Platí aj pre zásielky zaslané na dobierku).
  • v deň odoslania zásielky Vám príde od nás e-mail s číslom zásielky
  • zásielku je možné sledovať na internetových stránkach PARCEL TRACKING
  • v deň doručenia Vás kontaktuje UPS pre upresnenie hodiny doručenia

 

SPÔSOB PLATBY 

Platby online - GoPay okamžitá platba ZADARMO


Zaplatiť v našom eshope môžete prostredníctvom spoľahlivej a zabezpečenej platobnej brány GoPay (viac informácií o GoPay nájdete tu), vďaka ktorej vám ponúkame nasledujúce možnosti platby:

Online platba kartou - Pri tomto spôsobe platby ste presmerovaní na platobnú bránu GoPay, kde zadáte údaje svojej platobnej karty a urobíte tak okamžitú platbu. Platiť môžete týmito kartami: VISA CLASSIC, VISA ELECTRON, V PAY, MASTER CARD STANDARD, MASTER CARD ELECTRONIC, MAESTRO

Online bankový prevod - Pri tomto spôsobe platby využívate vlastnú GoPay bankovú sieť s vybranými veľkými českými bankami. Získate tak bezpečný spôsob platby s rýchlym potrvrzením o vykonanej platbe. Podporované banky pre tento spôsob platby sú: MONETA, UNICREDIT BANK, FIO, ČESKÁ SPORITEĽŇA, AIR BANK, Equa BANK, Sberbank, ING, EXPOBANK, CITIBANK, OBERBANK, VÚB BANKA


Je to najjednoduchší, najrýchlejší a asi jeden z najlacnejších spôsobov, ako zaplatiť vami objednaný tovar. A nemajte z online platby strach, je bezpečná. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Ak je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar skladom odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň. Podporujeme bezpečný protokol 3D Secure. Naši pracovníci nemajú prístup k údajom o vašej karte, všetko je len v rukách banky.

 

Dobierka


Peniaze za tovar platíte až pri prevzatí tovaru kuriérovi UPS, a to v hotovosti. Poplatok za dobierku v rámci SR je 1,50 €. Táto suma bude v prípade voľby platby na dobierku uvedená priamo v objednávke. Dobierka je platená len na jednu zásielku bez ohľadu na množstvo objednaných produktov v rámci objednávky.

 

V hotovosti v prevádzke (osobný odber)


V prípade osobného odberu vyčkajte prosím na potvrdenie, že je tovar pre vás rezervovaný a potom si ho môžete vyzdvihnúť na adrese v našej Dinair prevádzke: MIMI Hair & Make Up Studio, Severné nábrežie 45, 040 01 Košice. Tovar môžete zaplatiť platobnou kartou priamo v objednávke. A samozrejme bez poplatku.

Späť do obchodu