Doprava a platba

SPÔSOB PLATBY

 

GLS KURIÉR

 

Doprava, u ktorého GLS garantuje expresnú prepravu s doručením priamo do rúk na Vami zvolenú adresu už nasledujúci pracovný deň po podaní zásielky. GLS Vás bude priebežne informovať o doručovaní balíka prostredníctvom e-mailu alebo SMS. Štandardná čas doručenia je od 8:00 do 18:00 hod. V deň dodania Vás následne bude kontaktovať vodič GLS, za účelom dohody presného času doručenia.

cena poštovného po Slovenskej republike je 4,50
pri nákupe nad 500 EUR  je doprava do SR úplne ZADARMO! (Platí aj pre zásielky zaslané na dobierku).
v deň odoslania zásielky Vám príde od nás e-mail s číslom zásielky
zásielku je možné sledovať na internetových stránkach PARCEL TRACKING
v deň doručenia Vás kontaktuje GLS pre upresnenie hodiny doručenie

 

Platby online - GoPay okamžitá platba ZADARMO


Zaplatiť v našom eshope môžete prostredníctvom spoľahlivej a zabezpečenej platobnej brány GoPay (viac informácií o GoPay nájdete tu), vďaka ktorej vám ponúkame nasledujúce možnosti platby:

Online platba kartou - Pri tomto spôsobe platby ste presmerovaní na platobnú bránu GoPay, kde zadáte údaje svojej platobnej karty a urobíte tak okamžitú platbu. Platiť môžete týmito kartami: VISA CLASSIC, VISA ELECTRON, V PAY, MASTER CARD STANDARD, MASTER CARD ELECTRONIC, MAESTRO

Online bankový prevod - Pri tomto spôsobe platby využívate vlastnú GoPay bankovú sieť s vybranými veľkými českými bankami. Získate tak bezpečný spôsob platby s rýchlym potrvrzením o vykonanej platbe. Podporované banky pre tento spôsob platby sú: MONETA, UNICREDIT BANK, FIO, ČESKÁ SPORITEĽŇA, AIR BANK, Equa BANK, Sberbank, ING, EXPOBANK, CITIBANK, OBERBANK, VÚB BANKA


Je to najjednoduchší, najrýchlejší a asi jeden z najlacnejších spôsobov, ako zaplatiť vami objednaný tovar. A nemajte z online platby strach, je bezpečná. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Ak je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar skladom odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň. Podporujeme bezpečný protokol 3D Secure. Naši pracovníci nemajú prístup k údajom o vašej karte, všetko je len v rukách banky.

 

Dobierka


Peniaze za tovar platíte až pri prevzatí tovaru kuriérovi GLS, a to v hotovosti. Poplatok za dobierku v rámci SR je 1,50 €. Táto suma bude v prípade voľby platby na dobierku uvedená priamo v objednávke. Dobierka je platená len na jednu zásielku bez ohľadu na množstvo objednaných produktov v rámci objednávky.

 

V hotovosti / platobnou kartou v showroome (osobný odber)


V prípade osobného odberu vyčkajte prosím na potvrdenie, že je tovar pre vás rezervovaný a potom si ho môžete vyzdvihnúť v našom showroome na adrese: Hlavná 4/12 930 40 Štvrtok na Ostrove. Tovar môžete zaplatiť platobnou kartou priamo v objednávke. A samozrejme bez poplatku.