Kurzy

 

 

Posuňte svoju kariéru na ďalší level! Dinair Academy je oficiálna školiaca pobočka americkej Dinair centrály pre záujemcov z celej Európy.

Kurzy sú vhodné pre profesionálov v obore. Sú tu vítaní aj začínajúci vizážisti, kozmetičky či kaderníci, ktorí majú záujem naučiť sa všetky kúzla, triky a techniky high definition airbrush líčenia.

Všetky kurzy sú zakončené certifikátom o úspešnom absolvovaní.

 

Basic kurz v Štvrtku na Ostrove - kontaktujte nás TU a dohodneme sa na termíne Dinair kurzu.

Profi kurz v Prahe - kontaktujte nás TU a poskytneme vám informácie o Profi kurze v Prahe.

Kurzy v Amerike - Ohľadom kurzu v Amerike nás môžete kontaktovať TU.

 

 

Airbrush make-up používa na aplikáciu stlačený vzduch, ktorý make-up jemne a rovnomerne rozptyľuje bez viditeľných ťahov, na rozdiel od klasického make-upu. Táto aplikácia je veľmi efektívna pre vytvorenie perfektnej pleti. Predstavte si to ako "Photoshop" v reálnom svete. Výsledkom je hebký a bezchybný povrch. A pritom žiadny make-up na pleti vidieť nie je! Tohto efektu je možné docieliť len s airbrush make-upom a len správne vyškoleným airbrush make-up artistom.

Pôvodne bol airbrush make-up "špecialitou" len pre hercov a celebrity, pretože skôr k nemu mali prístup len filmoví a TV MUAs. Teraz je dostupný pre všetkých. K najväčšiemu nárastu záujmu o airbrush make-up došlo v oblasti svadobného líčenia. Stále viac a viac neviest si ho žiada, a preto po profesionálne vyškolených airbrush MUAs je čím ďalej tým väčší dopyt.

 

 

 

8 dôvodov prečo profesionáli airbrush make-up milujú:

 

1. Je dlhodržiaci

Pri správnej aplikácii vydrží airbrush make-up na pleti 18-24 hodín bez akýchkoľvek úprav. Či už líčite nevestu na jej veľký deň alebo aplikujete make-up pre film a fotenie pod horúcimi štúdiovými svetlami, airbrush make-up bude po celú dobu držať výborne.

 

2. Je rýchly
Za rovnakú dobu, za ktorú nalíčite jednu osobu tradičným spôsobom, zvládnete nalíčiť 3 osoby airbrush make-upom (full face). Pracujte chytro, nie ťažko!

 

3. Vytvorí bezchybnú pleť
Make-up nanesený airbrush technikou nechá vyniknúť vlastnú prirodzenú krásu pleti. Úžasne ju rozžiari, bez nánosov make-upu a vrstvami púdrov. To je tiež jeden z mnohých dôvodov, prečo aj celebrity airbrush milujú. Chcú počuť komplimenty, že sú krásne, že majú krásnu pleť, a nie, že majú "vydarený" make-up.

 

4. Zanechá pocit nenalíčené pleti
Prvá vec, ktorú vám klientka nalíčená airbrush make-upom povie: "To je tak ľahké a príjemné! Mám pocit, akoby som bola bez make-upu ". A nejedná sa pritom len o pocit na pleti, ale airbrush make-up nechá kožu tiež prirodzene fungovať (produkcia potu a mazu), a to bez toho, aby bol vzhľad make-upu akokoľvek narušený.

 

5. Má malú spotrebu a ušetrí peniaze
Airbrush make-up je 10x koncentrovanejší v porovnaní s tradičným líčením. Na make-up (foundation / základ) sa zvyčajne spotrebuje len 6-12 malých kvapiek. To znamená - výrazné ušetrenie peňazí za produkty.

 

6. Jednoduchý blending
Airbrush je čarovný nástroj, ktorý ľahko vytvára tie najkrajšie prechody (blending). A to jednoduchým pohybom zápästia. Pri kvalitnom zaškolenie budete schopní nalíčiť tváre, highlighter, obočie, očné tiene a dokonca aj očné linky.

 

7. Na všetky líčenia jeden "nástroj"
Všetko v jednom. Svoj airbrush využijete či už ako štetec na korekcie, štetec na make-up, na tvárenku, kontúrovací štetec, štetec na obočie, očné linky, ale aj ako štetce na očné tiene a ďalšie. Keď sa správne naučíte všetky techniky, budete schopní vytvoriť akýkoľvek look. Od prirodzeného po večerný. Dokonca vás naučíme aj dymové alebo mačacie líčenie očí s linkou, takzvaný "cat eye look".

 

8. Je hygienický. Koniec čistenie štetcov
Pokožky klientov sa pri aplikácii nič nedotýka, a tak je airbrush ideálnou voľbou aj pre klientov s citlivou a problematickou pleťou. A navyše odpadá stálej dezinfikovanie všetkých štetcov!

 

 

Ak máte záujem o náš Dinair kurz, neváhajte nás kontaktovať.

kontakt nájdete TU.