Neohodnotené

Airbrush Kit Dinair BASIC Tatoo Cover

Osobná airbrush sada na zakrytie tetovania s kompresormi a s 3-mi airbrush make-upmi. Sada obsahuje tovar v hodnote 336 €.

Momentálne nedostupné
Kód: 1284
Značka: Dinair
€236,99
Kategória: Zakrytie tetovania

Osobná airbrush sada BASIC Xtreme - Tatoo Cover OBSAHUJE:

  • Jednorýchlostný kompresor vhodný pre osobné použitie v čiernej farbe, v štýlovom dizajne, veľkosť 10x4x6 cm
  • Airbrush pištoľ 400 CX PRO
  • 3x make-up 7,5 ml (2x make-up Xtreme / Tatoo Cover: Vanilla, Dk.Golden Beige + 1x make-up Glamour Olive Beige)
  • Čistiaci roztok 120 ml
  • Hydratačný prípravok Moist & Dewy 7,5ml
  • Kožené puzdro pre Airbrush pištoľ
  • Čistiaci systém pre airbrush pištoľ
  • adaptér
  • Cestovné púzdro pre Airbrush sadu
  • Návod v slovenskom jazyku

POPIS PRODUKTU: Osobná airbrush sada, ktorá obsahuje všetko pre rýchlu, jednoduchú, hygienickú bezdotykovú aplikáciu make-upu, ktorý jednoducho zakryje tetovanie. Colair® Xtreme / Tatoo Cover je matný dlhotrvajúci make-up na vodnej báze, ktorý poskytuje maximálne krytie na maskovanie tetovania, či akýchkoľvek iných nedokonalostí (jazvy, strie, materské znamienka, popáleniny, a pod.). Neotiera sa o oblečenie a je vode odolný. Vydrží viac ako 48 hodín a má výbornú pružnosť, teda sa nemusíte báť žiadneho praskania, stláčania alebo dokonca blednutiu farby. Jedná sa o hypoalergénny make-up, ktorý je vhodný pre všetky typy pleti. Jeho bezdotyková rýchla aplikácia a dlhotrvajúci efekt na vyčistené pleti patrí medzi jeho najväčšie prednosti. Sada obsahuje kompresor, ktorý má iba jednu univerzálnu rýchlosť.

POUŽITIE: Pre lepšie výsledky nanášajte na oholenú pleť. Pred samotnou aplikáciou kožu odmastite (napr. liehom). Make-up ľahko aplikujete airbrush nástrekom v priebehu 2 minút. Pre zakrytie konkrétnych menších plôch aplikujte zo vzdialenosti 5 cm. Pre celkové zakrytie aplikujte zo vzdialenosti 10 - 15 cm. Na záver môžete celú plochu prestriekať priloženým airbrush make-upom z radu Glamour pre prirodzené napojenie a zjednotenie s okolitou kožou. Tiež môžete na záver aplikovať tzv. falošné pehy a znamienka s použitím tmavšieho odtieňa Glamour make-upu (napr. Dk.Brown) pre vytvorenie prirodzene "živého" vzhľadu kože. Xtreme make-up odlíčite liehom alebo odličovacím prostriedkom na báze oleja.

VOĽBA ODTIEŇA MEJKAPU: Sada obsahuje dva Xtreme make-upy pre zakrytie tetovania: svetlý odtieň 106 Vanilla a tmavší odtieň 130 Dk.Golden Beige, ktoré môžete vzájomne zmiešať. Pomer kvapiek môžete kombinovať tak, aby výsledný odtieň presne zodpovedal tónu vašej pleti. Je to jednoduché, stačí zmiešať pár kvapiek priamo v dávkovacom kalíšku airbrush pištole. Tento spôsob bol vyvinutý preto, že tón pleti sa v priebehu roka mení, a vy tak máte možnosť upraviť si výsledný odtieň make-upu podľa aktuálnej potreby. Dinair ponúka mnoho farieb na výber. Ďalšie odtiene Xtreme airbrush make-upov je možné si kedykoľvek samostatne dokúpiť, a to dokonca v dvoch veľkostiach.

ČISTENIE AIRBRUSH PIŠTOLE: Najprv vystriekajte všetok nepoužitý make-up z airbrush pištole. Následne prestrieknite airbrush pištoľ Dinair Čistiacim roztokom, ktorý máte vo svojej sade (kedykoľvek si ho môžete samostatne dokúpiť). Pravidelne po každej aplikácii airbrush make-upu používajte pribalený Čistiaci systém "čiapočiek" na airbrush pištoľ. Dôležité je, aby make-up v airbrush pištoli nezaschol. Len príležitostné čistenie airbrush pištole neodstráni všetky zvyšky make-upu. Nedovoľte, aby sa zvyšné pigmenty make-upu v airbrush pištoli zhromadili a stali sa tak problémom. Čistiaci systém používajte ihneď po každom použití. Vždy udržujte svoju airbrush pištoľ čistú a pripravenú na ďalšie použitie.