Neohodnotené

Airbrush Kit Dinair BASIC Camouflage - Paramedical

Osobná airbrush sada na zakrytie akné, vitiliga, pigmentov, škvŕn s kompresormi, a 3-mi odtieňmi airbrush make-upov. Obsahuje tovar v hodnote 336 €.

Tón pleti
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Kód: 1290/STR 1290/SVE Zvoľte variant
Značka: Dinair
€236,99
Kategória: Problematická pleť

Osobná airbrush sada BASIC Camouflage - Paramedical OBSAHUJE:

  • Jednorýchlostný kompresor vhodný pre osobné použitie v čiernej farbe, v štýlovom dizajne, veľkosť 10x4x6 cm
  • Airbrush pištoľ 400 CX PRO
  • 3x make-up 7,5 ml (1x make-up Camouflage-Paramedical + 2x make-up Glamour)
  • Čistiacy roztok 120 ml
  • Hydratačný prípravok Moist & Dewy 7,5ml
  • Kožené puzdro pre Airbrush pištoľ
  • Čistiaci systém na airbrush pištoľ
  • Adaptér
  • Cestovné puzdro pre Airbrush sadu
  • Návod v slovenskom jazyku

 

POPIS PRODUKTU: Osobná airbrush sada pre rýchlu, jednoduchú a vysoko hygienickú bezdotykovú aplikáciu make-upu pre zakrytie problematických miest na pleti, eliminuje pri líčení zbytočný dotyk štetcom a hubkou. Dinair airbrush make-up Camouflage - Paramedical neutralizuje výskyt farebných nedokonalostí pleti. Použite ho ako korekčný farebný podklad pred aplikáciou priloženého Dinair airbrush make-upu Glamour. Sada obsahuje kompresor, ktorý má iba jednu univerzálnu rýchlosť.

POUŽITIE: Make-up ľahko aplikujete airbrush nástrekom v priebehu 2 minút. Pre zakrytie konkrétnych menších plôch aplikujte Camouflage airbrush make-up zo vzdialenosti 3-5 cm. Pre celkové zakrytie aplikujte zo vzdialenosti 10-15 cm. Na záver aplikujte na celú plochu priložený airbrush make-up z radu Glamour pre prirodzené napojenie, a zjednotenie s okolitou kožou. Dinair Airbrush make-up je možné ľahko odlíčiť akýmkoľvek odličovacím prostriedkom alebo tonikom.

VOĽBA ODTIEŇA MAKE-UPU: Make-upy môžete tiež vzájomne zmiešať. Pomer kvapiek môžete kombinovať tak, aby výsledný odtieň presne zodpovedal tónu vašej pleti. Je to jednoduché, stačí zmiešať pár kvapiek priamo v dávkovacom kalíšku airbrush pištole. Tento spôsob bol vyvinutý preto, lebo tón pleti sa v priebehu roka mení, a vy tak máte možnosť upraviť si výsledný odtieň make-upu podľa aktuálnej potreby. Dinair ponúka mnoho farieb na výber. Ďalšie odtiene všetkých Dinair airbrush make-upov je možné si kedykoľvek samostatne dokúpiť, a to dokonca v dvoch veľkostiach.

ČISTENIE AIRBRUSH PIŠTOLE: Najprv vystriekajte všetok nepoužitý make-up z airbrush pištole. Následne prestrieknite airbrush pištoľ Dinair Čistiacim roztokom, ktorý máte vo svojej sade (kedykoľvek si ho môžete samostatne dokúpiť). Pravidelne po každej aplikácii airbrush make-upu používajte pribalený Čistiaci systém "čiapočiek" na airbrush pištoľ. Dôležité je, aby make-up v airbrush pištoli nezaschol. Vždy udržujte svoju airbrush pištoľ čistú a pripravenú na ďalšie použitie - viď video nižšie.